Doprava

Na webu Toneráček.cz si můžete vybrat dopravu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Zásilkovna

Možnost vyzvednutí na výdejních místech Zásilkovny.cz po celé ČR (seznam výdejních míst zde). V objednávce už jen vyberete kam vám zboží máme zaslat.

DPD CLASSIC

Spolehlivé doručení se službou DPD CLASSIC. Doručujeme rychle a bezpečně. Každou zásilku doručíme do druhého pracovního dne od vyzvednutí u vás. Vaše jednotlivé zásilky pojistíme do 50 000 Kč. Ať máte jistotu. (Toto pojištění je v ceně přepravy.) Pokusíme zásilku doručit až 3x. Pokud se nám to nepodaří ani napotřetí, vrátíme ji zpět. Cestu zásilky můžete sledovat na našem webu. To, že jsme balíček předali, si můžete zkontrolovat v našem nástroji  Sledování zásilky.

DPD PRIVATE

DPD Private je pohodlné doručení v režii zákazníka. Balíček si u vás vyzvedneme a zákazníkovi ho doručíme do 2. pracovního dne. Po celé republice. Každý balíček se pokusíme vašemu zákazníkovi doručit 3x. Člověk přece nemůže být pořád doma. Pokud se to ani napotřetí nepodaří, zboží vám pošleme zpátky.Vašeho zákazníka budeme o termínu doručení informovat SMSkou či e-mailem podle toho, který jeho kontaktní údaj nám poskytnete. V den doručení mu upřesníme hodinové rozmezí, kdy kurýr dorazí.Váš zákazník bude mít k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si může upravit doručení tak, aby mu vyhovovalo. Navíc v ní uvidí kurýra, jak se k němu blíží, a kolik adres ho od něj dělí.V nástroji pro sledování zásilek uvidíte, kde se vaše zásilka nachází a můžete zkontrolovat, jestli jsme ji už předali.A kdyby něco, každý balíček v ceně dopravy pojistíme do 50 000 Kč. Ať máte jistotu.

Česká Pošta - Balík na poštu

Balík Na poštu bude na zadanou poštu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den doručení Vám bude zaslána SMS potvrzující připravení balíku na vyzvednutí.Pokud potřebujete, aby byl Váš balík připraven k vyzvednutí déle než standardních 7 pracovních dnů, prodlužte si tuto lhůtu až na 15 dní. Každému balíku je přiděleno podací číslo zásilky, díky kterému můžete jeho pohyb sledovat pomocí služby sledování zásilek Track & Trace. Toto číslo Vám pošleme společně s odkazem v e-mailu, který potvrzuje objednávku. Pohyb balíku můžete kontrolovat i na bezplatné telefonní lince 800 177 889.

Česká Pošta - Balík do ruky

Balík do ruky bude na zadanou adresu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den odeslání Vám bude zaslána SMS potvrzující doručování balíku. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o opakované doručení. Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, tak můžete změnit termín nebo místo pro dodání balíku. Na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si nejpozději v den podání zásilky změníte nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.